F921C335MAA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F921C335MAA
JLCPCB Part #
C7190186
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.3uF 7Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS