F721C337MMCAQ2
MFR.Part #
F721C337MMCAQ2
JLCPCB Part #
C7275665
Description
-55℃~+125℃ 16V 200mΩ@100kHz 330uF ±20% 2824 Tantalum Capacitors ROHS