F721A107MRC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F721A107MRC
JLCPCB Part #
C1962564
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 700mΩ ±20% 2824 Tantalum Capacitors ROHS