F381A106MMA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F381A106MMA
JLCPCB Part #
C2158405
Package
0603
Description
-55℃~+105℃ 10V 10uF 500mΩ@100kHz ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS