CWR29NH105KCEC\TR
MFR.Part #
CWR29NH105KCEC\TR
JLCPCB Part #
C7238892
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 1uA 1uF 50V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors