CWR29NC105KCEA
MFR.Part #
CWR29NC105KCEA
JLCPCB Part #
C6893417
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 1uA 1uF 50V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors