CWR29MC684KBCB\TR
MFR.Part #
CWR29MC684KBCB\TR
JLCPCB Part #
C6893378
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 35V 4Ω 680nF ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors