CWR29MC684JCCA
MFR.Part #
CWR29MC684JCCA
JLCPCB Part #
C5614263
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 35V 4Ω 680nF ±5% Case-C-5113 Tantalum Capacitors