CWR29JC106KCEA
MFR.Part #
CWR29JC106KCEA
JLCPCB Part #
C6168375
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 10uF 20V 2uA ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors