CWR29JB475KBEZ
MFR.Part #
CWR29JB475KBEZ
JLCPCB Part #
C5613918
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 1uA 20V 4.7uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS