CWR29HC156JCEC
MFR.Part #
CWR29HC156JCEC
JLCPCB Part #
C7126328
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 15V 15uF 2uA ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors