CWR29HB685KCEC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR29HB685KCEC
JLCPCB Part #
C5643897
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 6.8uF 900mΩ ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS