CWR29HB106KCEC\TR
MFR.Part #
CWR29HB106KCEC\TR
JLCPCB Part #
C6152322
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10uF 15V 2uA ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS