CWR29FH226MDEZ
MFR.Part #
CWR29FH226MDEZ
JLCPCB Part #
C7238306
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 3uA 600mΩ ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors