CWR29FC106MCDC\TR
MFR.Part #
CWR29FC106MCDC\TR
JLCPCB Part #
C7126154
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 10V 10uF 1uA ±20% Case-D-3825 Tantalum Capacitors