CWR29DH336MBEB\W
MFR.Part #
CWR29DH336MBEB\W
JLCPCB Part #
C6168022
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 2uA 33uF 6V ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors