CWR29CC226KCDC\TR
MFR.Part #
CWR29CC226KCDC\TR
JLCPCB Part #
C5585678
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 1uA 22uF 4V ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors