CWR19HK475KCDB
MFR.Part #
CWR19HK475KCDB
JLCPCB Part #
C6497274
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 4.7uF 6Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors