CWR19FC106KCEC\TR
MFR.Part #
CWR19FC106KCEC\TR
JLCPCB Part #
C5609514
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1uA 3.5Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors