CWR19CC476MBEB\TR
MFR.Part #
CWR19CC476MBEB\TR
JLCPCB Part #
C5642883
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 2uA 3Ω 47uF 4V ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors