CWR19CC476KBEB
MFR.Part #
CWR19CC476KBEB
JLCPCB Part #
C6495057
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 2uA 3Ω 47uF 4V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors