CWR15FK685JCRB
MFR.Part #
CWR15FK685JCRB
JLCPCB Part #
C7125728
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 6.8uF 6Ω 700nA ±5% 0805 Tantalum Capacitors