CWR15FK105KCLB\TR
MFR.Part #
CWR15FK105KCLB\TR
JLCPCB Part #
C5979589
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 10Ω 1uF 500nA ±10% 0603 Tantalum Capacitors