CWR11MH685KBA
MFR.Part #
CWR11MH685KBA
JLCPCB Part #
C7237631
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 2.4uA 35V 6.8uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors