CWR11MH225MBB
MFR.Part #
CWR11MH225MBB
JLCPCB Part #
C6167453
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 3.5Ω 35V 800nA ±20% 2312 Tantalum Capacitors