CWR11MC684KB\TR
MFR.Part #
CWR11MC684KB\TR
JLCPCB Part #
C5642592
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 35V 500nA 680nF 8Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors