CWR11MB105JBC
MFR.Part #
CWR11MB105JBC
JLCPCB Part #
C6167376
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 500nA 6.5Ω ±5% 1210 Tantalum Capacitors ROHS