CWR11KK156MBB
MFR.Part #
CWR11KK156MBB
JLCPCB Part #
C5979191
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 15uF 1Ω 25V 3.8uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors