CWR11KH685KCB\TR
MFR.Part #
CWR11KH685KCB\TR
JLCPCB Part #
C5979166
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 1.7uA 25V 6.8uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors