CWR11KC105KCC
MFR.Part #
CWR11KC105KCC
JLCPCB Part #
C5584846
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1uF 25V 500nA 6.5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors