CWR11JH225JB
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11JH225JB
JLCPCB Part #
C7238449
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 500nA 5Ω ±5% 1210 Tantalum Capacitors