CWR11JB335JB
MFR.Part #
CWR11JB335JB
JLCPCB Part #
C7238398
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.3uF 4Ω 700nA ±5% 1210 Tantalum Capacitors ROHS