CWR11HK106MB\TR
MFR.Part #
CWR11HK106MB\TR
JLCPCB Part #
C6151502
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 15V 2.5Ω ±20% 2312 Tantalum Capacitors