CWR11HB225KBB
MFR.Part #
CWR11HB225KBB
JLCPCB Part #
C7120437
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 15V 2.2uF 5.5Ω 500nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS