CWR11FK475MBB\TR13
MFR.Part #
CWR11FK475MBB\TR13
JLCPCB Part #
C7120412
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.5Ω 4.7uF 500nA ±20% 1210 Tantalum Capacitors