CWR11FK225KBA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11FK225KBA
JLCPCB Part #
C5585168
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 500nA 8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors