CWR11FC336KC\W
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11FC336KC\W
JLCPCB Part #
C6892745
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 10V 3.3uA 33uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors