CWR11FB336JB
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11FB336JB
JLCPCB Part #
C6892714
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 10V 3.3uA 33uF ±5% 2917 Tantalum Capacitors ROHS