CWR11FB155KBA
MFR.Part #
CWR11FB155KBA
JLCPCB Part #
C6542612
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 10V 500nA 8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS