CWR11DC225KB\TR
MFR.Part #
CWR11DC225KB\TR
JLCPCB Part #
C5584573
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 500nA 6V 8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors