CWR11DB335KBB
MFR.Part #
CWR11DB335KBB
JLCPCB Part #
C7238074
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 3.3uF 500nA 6V 8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS