CWR11DB226KBB
MFR.Part #
CWR11DB226KBB
JLCPCB Part #
C7120224
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.4uA 2.2Ω 22uF 6V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS