CWR09NB474KCC\W
MFR.Part #
CWR09NB474KCC\W
JLCPCB Part #
C5609494
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 470nF 50V 8Ω ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors ROHS