CWR09MC105JCA\TR
MFR.Part #
CWR09MC105JCA\TR
JLCPCB Part #
C7119667
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 35V 6.5Ω ±5% Case-D-3825 Tantalum Capacitors