CWR09MB105JCB\TR
MFR.Part #
CWR09MB105JCB\TR
JLCPCB Part #
C5609217
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 35V 6.5Ω ±5% Case-D-3825 Tantalum Capacitors ROHS