CWR09KK225MB
MFR.Part #
CWR09KK225MB
JLCPCB Part #
C5978629
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 2.2uF 25V 3.5Ω ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors