CWR09KC155KB\TR
MFR.Part #
CWR09KC155KB\TR
JLCPCB Part #
C5636274
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 1uA 25V 6.5Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors