CWR09JC225JCB\W
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR09JC225JCB\W
JLCPCB Part #
C6163062
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 2.2uF 20V 5Ω ±5% Case-D-3825 Tantalum Capacitors