CWR09FK335JB\TR
MFR.Part #
CWR09FK335JB\TR
JLCPCB Part #
C5635649
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uA 3.3uF 5.5Ω ±5% Case-C-5113 Tantalum Capacitors