CWR09FH475KCA
MFR.Part #
CWR09FH475KCA
JLCPCB Part #
C6494265
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uA 4.5Ω 4.7uF ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors